Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Orice feedback e binevenit
Avatar utilizator
darius.jula
Site Admin
Mesaje: 9
Membru din: 16 Feb 2021, 19:21
Localitate: Timisoara
Contact:

Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Mesaj de darius.jula »

Salutare posesori și pasionați de Electromobilitate!

Bine ați venit aici, pe forumul Electromobilitate.

Acesta este primul mesaj din multe ce sper ca vor urma.

Forumul va fi într-o continuă dezvoltare, așa că acceptăm și vă încurajăm să ne lăsați orice tip de feedback.

Deocamdată avem 3 categorii care, sper eu, să cuprindă toate subiectele pentru început. Dacă aveți un subiect de discutat dar nu se încadrează niciunde puteți să-l puneți liniștit în categoria Discuții Generale sau Alte Subiecte electrice, iar dacă numărul discuțiilor pe acel subiect va crește, vom face o categorie dedicată pentru acel subiect.

Vă recomand cu caldură să vă completați profilul, ca să ne cunoaștem mai bine. Puteți să folosiți câmpul de semnătură pentru a adauga o scurtă descriere despre voi și ce mașină conduceți. De asemenea, puteți folosi, pentru avatar (poza de profil) serviciul numit Gravatar. https://en.gravatar.com/ Mai apoi, pe baza adresei de email, forumul va importa poza voastră. Evident, puteți să vă faceți și voi un avatar și să-l importați direct pe forum, în profilul vostru.

Spor la socializat!
Pasionat de IT, mașini, sustenabilitate și orice ține de o viață mai bună.
Posesor de Renault ZOE ZE50.
Dan B.
Mesaje: 30
Membru din: 22 Feb 2021, 23:25

Re: Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Mesaj de Dan B. »

Mulțumim Darius pentru viteza de execuție a Forumului și tot ce faci pentru promovarea mobilității electrice!
Un cadou minunat pentru cea de a treia aniversare a proiectului Electromobilitate.
Dupa km parcurși: Model 3, Ioniq (model 2018), Bolt, Kona, Zoe, Ozone 3, Leaf, Polestar 2, Mach-e, e-208, Dacia Spring, Model Y, Model X, Model S, XC40 recharge, Audi e-tron, Bolt EUV, Fiat 500, Soul, I-Pace, Citigo, ID.4, e-GO Life, Sono Sion,
Thadero
Mesaje: 1
Membru din: 01 Mar 2021, 14:02
Localitate: Suceava

Re: Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Mesaj de Thadero »

Bravo pentru initiativa! Impreuna contruim un viitor electric !
Conducator de Zoe. Pasionat de viitor!
ion voicu
Mesaje: 1
Membru din: 26 Dec 2021, 12:09

Re: Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Mesaj de ion voicu »

Salutare posesori și pasionați de Electromobilitate!
Voicu ion
CL.
Auto : Peugeot Partener 26.6Kw , Fabricatie 1999 , aproape 40 000 Km in 28 de luni .
Renault fluence 22 Kw .............2011 300 Km in 1 Luna autonomie 60 > urmeaza apgradare acumulator 60Kw
Fişiere ataşate
IMG_20211211_131930.jpg
IMG_20211211_131930.jpg (1.26 MiB) Vizualizat de 36177 ori
IMG_20210311_101835.jpg
IMG_20210311_101835.jpg (67.07 KiB) Vizualizat de 36177 ori
DragosMD
Mesaje: 1
Membru din: 14 Iun 2023, 12:15

Re: Bine ați venit pe forumul Electromobilitate!

Mesaj de DragosMD »

Bine v-am găsit.
Doar o observație, pentru început: formularul de înregistrare pe forum nu mi-a acceptat sub nicio formă o adresă de mail validă de forma ion.ionescu@posta.bla
Am fost nevoit să mă înregistrez cu o adresă mai veche, pe care nu prea o mai folosesc...
Scrie răspuns