Bun venit Diana și MG4 XPower

Salutare tuturor electromobiliștilor, Sunt Diana și sunt fericita posesoare a unui MG4 XPower 4WD.  Dacă v-ați întrebat de ce am ales MG, răspunsul este simplu, design frumos, dotări multe și...