#RO1000Challenge 0️⃣7️⃣ – vară, soare, energie și … comunitate!

Organizarea evenimentului de două ori pe an, ger (februarie) și caniculă (iulie), aduce un efort suplimentar din parte colegilor din comunitate. Între breaking news și news alert se găsește timp pentru revederea față în față.

Căutăm să facem participarea la acest eveniment mai confortabilă și mai sigură. Noutatea la această ediție e aplicația RO1000 Driver. Găsim tot ce avem nevoie.

🚘 Participanții:

🌍 Traseul live:

📈 Clasament și statistici

Cel mai important aspect al acestui eveniment de anduranță sunt statisticile și clasamentul, în sensul că vom pune lupa pe cele mai eficiente mașini care participă la acest test.

Încrederea se câștigă și cum se poate face cel mai bine acest lucru dacă nu prin seturi de date direct de la proprietari.

Comunitate

Comunitatea electro-șoferilor și ale lor electro-mobile pleacă pe traseu la orele 05:00, cu pasiunea de care au dat dovadă de fiecare dată. Extindem această comunitate spre cititori și urmăritori. Dacă sunteți curioși vă invităm să urmăriți caravana electrică pe ro1000challenge.ro.

Vom încerca, ca de obicei, să captăm emoția și momentele importante pe paginile din media socială, Electromobilitate, RO1000Challenge/RO1000Challenge. Mai puteți identifica experiențe de la eveniment pe paginile și canalele You Tube ale participanților.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.